Два десятки десантників у США постраждали під час стрибків з парашутом

<p>15 десантникам медична допомога була надана на місці, ще сімом потрібна була госпіталізація Об этом сообщает <a href=0322ua.com со ссылкой на СМИ.

— Два десятки десантників у США постраждали під час стрибків з парашутом">

15 десантникам медична допомога була надана на місці, ще сімом потрібна була госпіталізація

Частина військовослужбовців під час виконання завдання приземлилася за межами відведеного квадрата на дерева й отримала травми


У США 22 десантники отримали травми в четвер, 3 жовтня, під час стрибків з парашутом біля бази Кемп-Шелбі в штаті Міссісіпі.


Про це повідомляє CNN з посиланням на офіційного представника 25-ї піхотної дивізії збройних сил США Ешлі Сенгстера.


Перед 84 десантниками в складі цієї дивізії було поставлене завдання зробити навчальні стрибки з парашутом з трьох військових літаків у нічний час доби.


Частина військовослужбовців під час виконання завдання приземлилася за межами відведеного квадрата на дерева й отримала травми різного ступеня тяжкості. 15 десантникам медична допомога була надана на місці, ще сімом потрібна була госпіталізація.
У Кемп-Шелбі проводяться десятиденні навчання за участю 650 військовослужбовців. Військові з’ясовують причини та обставини події.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/dva-desyatki-desantnikiv-u-ssha-postrazhdali-pid-chas-stribkiv-z-parashutom-629995.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя